Оздоровлення в Швейцарії. BÜRGENSTOCK HOTEL & ALPINE SPA 5* / WALDHOTEL 5*

Место:
Бюргеншток
Когда ехать:
2021
під запит
Кому здесь понравится:
Розкішний відпочинок в Швейцарії та оздоровчі программи нададуть Вам сил та енергії.
Бюргнешток - з 1873 року вважається одним з найшикарніших курортів Швейцарії

 

Бюргеншток - відомий гірський курорт, а найкращій в Європі готельний комплекс Bürgenstock Hotels & Resorts, заснований в 1873 році, вважається одним з найшикарніших курортів Швейцарії. Він розташований в приголомшливому по красі місці на висоті 900 м над рівнем моря і 500 м над Люцернського озером, в годині їзди від Цюріха

Під час відпочинку в Бюргенштоці ми пропонуємо проживання в готелях:  BÜRGENSTOCK HOTEL & ALPINE SPA 5*   або WALDHOTEL 5* (мінімальне проживання та програма - від 3-х ночей). 

Бюргнешток розташований в 20 хвилинах їзди на авто від Люцерну, в 60 хвилинах їзди від ЦюрихаВибір програми лікування

З 29 жовтня для громадян України і багатьох інших Швейцарія відмінила обов’язковий 10-денний карантин по прибуттю.
На сьогоднішній день ми відправляємо клієнтів з України в Швейцарію з метою медичного лікування.

Для отримання запиту на в'їзд нам потрібно:
- 100% передплата проживання і медичної програми гостя-пацієнта та супроводжуючої особи.
- Заповнений Health Profile (відправляємо для заповнення клієнтами і допомагаємо в заповненні при бронюванні).
- Копії біометрічних паспортів

Програми лікування:Программа Waldhotel Check Up (проживання мінімум 3 ночі)

Waldhotel Check Up (проживання мінімум 3н.) – рекомендована будь-якому дорослому , який бажав би отримати чітке уявлення про стан свого здоров'я та про заходи, які необхідно вживати для його збереження/покращення. Комплексне медичне обстеження являється основою  для наступних обстежень та процедур, якщо вони будуть рекомендовані спеціалістом.Програма Cardio Check (мінімум 4 ночі)

Cardio Check (4н.) - програма детальної кардіодіагностики рекомендована людям з високим рівнем професійного та/або особистого стресу в щоденному житті. Роль серця як органу, що забезпечує життєдіяльність організму, переоцінити неможливо. Правильний профілактичний догляд за ним забезпечує високий рівень якості життя на багато років вперед. Головне завдання програми кардіо обстеження  Waldhotel Medical Center  - профілактика серцево-судинних захворюваньПрограма Immunity Boost (проживання мінімум  4 ночі)

Immunity Boost (проживання мінімум  4 ночі) -  в зв’язку з усіма відомими подіями  початку 2020 року, була розроблена чотириденна програма Immunity Boost, яка включає в себе комплексне обстеження  стану здоров'я Waldhotel Check Up. Здорове харчування, повноцінний сон, дозоване фізичне навантаження, медичні процедури під Проф. Мед. Верени Брінер – це лише декілька складових програми  Immunity Boost, яку пропонують Вам співробітники медичного центру Waldhotel Health & Medical Excellence 5*.Програма Detox (проживання 7 або 14 ночей)

Detox (проживання 7 або 14 ночей) - Концепція Detox PRO враховує ці аспекти і включає в себе індивідуально підібране меню у відповідності до концепції здорового харчування Waldhotel Colour  Cuisine (WCC). Програма Waldhotel Detox PRO ддопомагає звільнити організм від токсинів і шлаків, які заважають нормальному функціонуванню організму та провокують формування хронічних захворювань.Програма Mobility (проживання 4 ночі)

Mobility (проживання 4 ночі) – рухливість та активність протягом усього життя – запорука гарного самопочуття в похилому віці.  Старіння суглобів та м'язів  - природний процес, але його можна відстрочити за допомогою правильно підібраних індивідуальних фізичних занять.  Довіртеся досвіду наших спеціалістів, сучасну інфраструктуру нашого медичного центру та силу природи. Відчуйте позитивні зміни в своєму організмі.Програма Weight Loss PRO (проживання 7 або 14 ночей)

Weight Loss/Контроль ваги (проживання 7 або 14 ночей) - Програма Weight Loss PRO включає повний пансіон у відповідності з концепцією збалансованого харчування  Waldhotel Colour Cuisine (WCC). Меню коригується і підбирається індивідуально за рекомендацією лікаря за результатами обстеження Waldhotel Check-Up. Програма Waldhotel Weight Loss PRO допомагає налаштувати правильне травлення, що,беззаперечно, призведе до втрати зайвої ваги. Результати індивідуальні.Відпочінок на гірськолижних курортах!

За бажанням клієнтів проживання та лікування в Бюргенштоці можливо комбінувати з відпочинком в горах. Вибір готелів в горах набагато більший і тут все залежить від рівня катання клієнтів та індивідуальних побажань. Під запит ми порахуємо курорт/готель, який цікавий.З 29 жовтня для громадян України і багатьох інших Швейцарія відмінила обов’язковий 10-денний карантин по прибуттю.
На сьогоднішній день ми відправляємо клієнтів з України в Швейцарію з метою медичного лікування.

Курорт, який приймає гостей із України є курорт Бюргеншток.


Для отримання запиту на в'їзд нам потрібно:
100% передплата проживання і медичної програми гостя-пацієнта та супроводжуючої особи.

Заповнений Health Profile (відправляємо для заповнення клієнтами і допомагаємо в заповненні при бронюванні).
 

 Процес отримання дозволу займає 72 години (24 години потрібні професору для вивчення Health Profile і відправки запиту + 48 годин необхідно Посольству для прийняття рішення). Більш детальна інформація про отримання дозволу з медичних причин описана на сайті Міграційної служби Швейцарії. Рішення стосовно дозволу на в'їзд приймається виключно консульством.

У випадку відмови Консульства курорт повертає 100% передоплату  за винятком вартості банківських послуг переказу  та  реєстраційний внесок (250 євро).

Я хочу отправиться в этот тур!
Мы в инстаграм
Свяжитесь с нами
Оставить заявку
Оставить заявку