Про нас

ЗАРАЗ НАШ САЙТ ЗНАХОДИТЬСЯ НА ДОРОБЦІ З ПЕРЕКЛАДУ НА УКРАЇНСЬКУ МОВУ!

 

 

Світ такий великий. Пішли відкривати його!  (Джордж Малорі)

 

 

   

 

  Нана Яремич

 Творець та співвласник Майстерні подорожей «Прайм Холідей»

Під час своєї першої подорожі я усвідомила, яке це щастя та чарівний досвід – відкривати для себе нові країни. І потім я вже не змогла зупинитися, я їздила світом, розглядаючи його з усіх боків, знайомлячись з культурою, побутом, традиціями різних країн. Я зустріла безліч цікавих людей і побувала в дивовижних місцях, які назавжди залишаться в моїй пам'яті. Пізнавши магію подорожей, я захотіла поділитися нею з іншими – так з'явилася компанія «Прайм Холідей».

Якщо ви вже знаєте, в яких країнах хочете побувати, ми складемо вам індивідуальний тур, який допоможе пізнати країну зсередини. Якщо ви поки що не визначилися з місцем поїздки – допоможемо його обрати, детально розповівши про всі країни. Ми не називаємо своїх клієнтів туристами, ми називаємо їх мандрівниками!

 

 

 

 

  Альона Ващук  (Лукашенко)

  Співвласник і Виконавчий Директор «Прайм Холідей»

 

Ви також любите подорожі так само, як і ми? Здійснивши одне, вже живете з думками про таке? – Отже, ми з Вами однієї крові!

В крові у нас – знайти для Вас найкращу ціну на найрозкішніші курорти планети! Це як сафарі – Ви полюєте на найкращі враження, а ми – на найкращу пропозицію для Вас! У нас, як полум'я, горить спортивний інтерес зробити Вашу подорож ще цікавішою, ще вигіднішою, ще більш вражаючою!

 

Ми здивуємо Вас індивідуальним підходом, ідеями та підтримкою. Ваша подорож у надійних руках.

12 років ми працюємо в сегменті лакшері подорожей і з гідністю представляємо в Україні найкращі всесвітньо відомі готельні мережі, круїзні компанії, пропонуємо авіаквитки на більш ніж 800 авіакомпаній, як регулярні, так і чартерні рейси, представляємо бізнес авіацію, онлайн бронювання турпакетів. Наша гордість – це наші авторські тури, які чекають на Вас у нашій майстерні подорожей «Прайм Холідей».

Прайм Холідей - це місце, де здійснюються Ваші мрії про подорож без турбот

 

 

Мы в инстаграм
Свяжитесь с нами
Оставить заявку
Оставить заявку